Ѕирнете во домот на Лепа Брена: Еве каде живее балканската кралица

Далеку од градскиот метеж во елитна населба недалеку од Белград се наоѓа домот на Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ.

Заедно одлучувале за секој детал во домот од најголем па се до најмал. Внимателно го одбрале секое парче намештај во дневната соба бидејќи тоа е место каде, како што велат поминуваат најмногу време со своето семејство и пријатели.

За изборот околу кујната била задолжена само Брена. Но затоа одлуката како ќе изгледа дворот паднала на двајцата. Делот околу базенот, летната кујна, надворешниот дневниот престој се е дело на брачниот пар.

Во продолжение погледнете каде живее познатата пејачка:

ТВ Орбис - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.
Сподели