ВО ЖИВО: Седум години од „Седмоноемврискиот бунт на Обединети за Македонија“

Партијата Обединети за Македонија одбележува седум години од седмоноемврискиот бунт на партијата.

ТВ Орбис - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.
Сподели