Владата го предложи Љубомир Јовески за нов државен јавен обвинител

Фото за вовед: YouTube видео: Embedded video for Владата го предложи Љубомир Јовески за нов државен јавен обвинителКатегорија: МакедонијаНовинар: Наташа Хаџиспиркоска Стефанова

ТВ Орбис - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.
Сподели