Ураганот Ирма во 15 фотографии

A house slides into the Atlantic Ocean in the aftermath of Hurricane Irma in Ponte Vedra Beach, Fla., Monday, Sept. 11, 2017. (Gary Lloyd McCullough/The Florida Times-Union via AP)

Uragan Irma u 15 fotografijaUragan Irma u 15 fotografijaUragan Irma u 15 fotografijaUragan Irma u 15 fotografijaUragan Irma u 15 fotografijaUragan Irma u 15 fotografijaUragan Irma u 15 fotografijaUragan Irma u 15 fotografijaUragan Irma u 15 fotografijaUragan Irma u 15 fotografijaUragan Irma u 15 fotografijaUragan Irma u 15 fotografijaUragan Irma u 15 fotografijaUragan Irma u 15 fotografija

ТВ Орбис - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.
Сподели