Тинејџерка ја продава невиноста за 1.600 евра: Подобра да ја изгубам вака, отколку на некоја пијана журка

Огласот се појавил во дневниот весник на градот Мелитопол на југоистокот на Украина.

ТВ Орбис - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.
Сподели