Сузана Турунџиева со емотивна порака

Сузана Турунџиева објави емотивна порака за ќерката Лора заедно со нивна фотографија.

Кога се мали, ги носиш во раце, кога ќе пораснат ти се чаталат… тркало на животот, напиша Сузе.

ТВ Орбис - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.
Сподели