Ставил бетон во гумени ракавици, поради ова сите соседи му завидувале

На многу лесен и евтин начин, разубавете го својот двор, така што ќе го направите овој интересен и уникатен држач за цвеќе.
Зарем не е сјајно кога неколку евтини производи и малку од вашето слободно време ќе резултираат со нешто неверојатно?
Погледнете го видеото:

ТВ Орбис - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.
Сподели