Смена на бившите: The Weeknd во друштво на Јована Вентура, бившата на Џастин Бибер

The Weeknd очигледно магично ги привлекува бившите девојки на Џастин Бибер. И додека Џастин си ја врати Селена, Јована Вентура се зближи со Абел.

smena-na-bivsite-the-weeknd-vo-drustvo-na-jovana-ventura-bivsata-na-justin-bieber-01.jpg

Абел бил забележан со 21-годишната Јована на роденден на заеднички пријател, а по забавата заминале заедно во ист автомобил.

smena-na-bivsite-the-weeknd-vo-drustvo-na-jovana-ventura-bivsata-na-justin-bieber-03.jpg

smena-na-bivsite-the-weeknd-vo-drustvo-na-jovana-ventura-bivsata-na-justin-bieber-04.jpg

smena-na-bivsite-the-weeknd-vo-drustvo-na-jovana-ventura-bivsata-na-justin-bieber-05.jpg

smena-na-bivsite-the-weeknd-vo-drustvo-na-jovana-ventura-bivsata-na-justin-bieber-06.jpg

„The Weeknd постојано ја држеше за рака на забавата,“ тврди извор за Us Weekly.

„Заедно пристигнаа. Се држеа за рака. Добри 2 часа беа секаде заедно и не се одвоија.“

smena-na-bivsite-the-weeknd-vo-drustvo-na-jovana-ventura-bivsata-na-justin-bieber-07.jpg

Јована беше во кратка врска со Џастин во 2014-та, а за тоа сведочеа и неколку фотки на нивните Инстаграм профили.

smena-na-bivsite-the-weeknd-vo-drustvo-na-jovana-ventura-bivsata-na-justin-bieber-02.jpg

Новиот избор на Абел изгледа вака:

Извор – http://www.crnobelo.com/
ТВ Орбис - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.
Сподели