Сè за лајкови?! Русинка си го ризикуваше животот висејќи од облакодер во Дубаи

Русинка наиде на лавина негативни коментари заради опасна фотосесија. Вики Одинцова висеше од облакодер во Дубаи без безбедносни јажиња само за да направи „совршени фотографии“ и да добие лајкови.

23-годишната девојка, која има над 3 милиони следбеници на Instagram, си го ризикуваше животот висејќи на над 300 метри висина, со што поттикна многу критики. Многумина ја осудија нејзината постапка и ја оценија како „глупава“, „луда“ и „непромислена“.

Вики ОдинцоваВики ОдинцоваВики Одинцова

Погледнете го видеото:

Вики постојано патува низ светот и споделува секси фотографии кои привлекуваат огромен број на обожаватели.

Вики ОдинцоваВики ОдинцоваВики ОдинцоваВики ОдинцоваВики ОдинцоваВики ОдинцоваВики ОдинцоваВики Одинцова

Извор – http://www.femina.mk

ТВ Орбис - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.
Сподели