Принцот Џорџ тргна на училиште

Prince George holds his father Britain's Prince William's hand as he arrives on his first day of school at Thomas's school in Battersea, London, September 7, 2017. REUTERS/Richard Pohle/Pool

Princ Džordž krenuo u školuPrinc Džordž krenuo u školuPrinc Džordž krenuo u školu

ТВ Орбис - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.
Сподели