Никогаш не го вади – часовникот што и го подари поранешниот на Ана Бекута чини цело богатство

Ана Бекута и понатаму го носи „Ролекс“ часовникот кој ѝ го подарил нејзиното поранешно момче Милутин Мркоњиќ. Часовникот чини 10.000 евра. По сѐ изгледа, пејачката е многу врзана за овој подарок.
 
Овој часовник бил роденденски подарок за Ана пред десет години. Милутин бил лудо заљубен во Ана и постојано ѝ подарувал скапоцени подароци.
 
Кој и да ја праша нешто поврзано со овој часовник Ана не сака да зборува.
 
Пејачката повеќе не е во контакт со Милутин, но е врзана за спомените.

ТВ Орбис - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.
Сподели