Насмевка од милион долари: Џулија Робертс шармантна за Harper’s Bazaar

Џулија Робертс е убавицата која го краси најновото издание на „Harper’s Bazaar“ Австралија.

Харизматичната актерка, која за неколку дена ќе го прослави јубилејниот 50-ти роденден, шармира на фотографиите од фотосесијата снимена покрај плажа.

Фотографиите ги потпишува Алекси Љубомирски.

Џулија РобертсЏулија РобертсЏулија РобертсЏулија РобертсЏулија РобертсЏулија РобертсЏулија РобертсЏулија РобертсЏулија Робертс

Извор – http://www.femina.mk/

ТВ Орбис - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.
Сподели