Најзгодните актерки, модели и пејачки од `90-ите: Како изгледаат денес?

`90-ите одамна заминаа, а нас сè уште ни изгледа како да се случија вчера. Се сеќавате кои модели, актери и пејачки тогаш ни беа омилени?

najzgodnite-akterki-modeli-i-pejacki-od-90ite-kako-izgledaat-denes-2-001.jpg

Да се потсетиме на нив.

Како изгледаа тогаш, а како сега?

1. Џулија Робертс

najzgodnite-akterki-modeli-i-pejacki-od-90ite-kako-izgledaat-denes-001.jpg

2. Сара Мишел Гелар

najzgodnite-akterki-modeli-i-pejacki-od-90ite-kako-izgledaat-denes02.jpg

3. Мараја Кери

najzgodnite-akterki-modeli-i-pejacki-od-90ite-kako-izgledaat-denes-03.jpg

4. Клаудија Шифер

najzgodnite-akterki-modeli-i-pejacki-od-90ite-kako-izgledaat-denes04.jpg

5. Деми Мур

najzgodnite-akterki-modeli-i-pejacki-od-90ite-kako-izgledaat-denes05.jpg

6. Елизабет Харли

najzgodnite-akterki-modeli-i-pejacki-od-90ite-kako-izgledaat-denes-06.jpg

7. Памела Андерсон

najzgodnite-akterki-modeli-i-pejacki-od-90ite-kako-izgledaat-denes-07.jpg

8. Шер

najzgodnite-akterki-modeli-i-pejacki-od-90ite-kako-izgledaat-denes-08.jpg

9. Шерон Стоун

najzgodnite-akterki-modeli-i-pejacki-od-90ite-kako-izgledaat-denes-09_copy.jpg

10. Мишел Фајфер

najzgodnite-akterki-modeli-i-pejacki-od-90ite-kako-izgledaat-denes-010.jpg

11. Сандра Булок

najzgodnite-akterki-modeli-i-pejacki-od-90ite-kako-izgledaat-denes-011.jpg

12. Синди Крафорд

najzgodnite-akterki-modeli-i-pejacki-od-90ite-kako-izgledaat-denes-012.jpg

13. Кајли Миног

najzgodnite-akterki-modeli-i-pejacki-od-90ite-kako-izgledaat-denes-013.jpg

14. Хедер Локлир

najzgodnite-akterki-modeli-i-pejacki-od-90ite-kako-izgledaat-denes-014.jpg

15. Тори Спелинг

najzgodnite-akterki-modeli-i-pejacki-od-90ite-kako-izgledaat-denes-015.jpg

16. Наталија Ореиро

najzgodnite-akterki-modeli-i-pejacki-od-90ite-kako-izgledaat-denes-016.jpg

17. Алиша Силверстоун

najzgodnite-akterki-modeli-i-pejacki-od-90ite-kako-izgledaat-denes-017.jpg

Извор – http://www.crnobelo.com/

ТВ Орбис - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.
Сподели