Линковско вклучување во Вести за кое сите зборуваат

Марио Јурич, репортер на хрватската Телевизија Нова, во вестите во 14 часот известуваше во живо од разурнатиот патен правец кој како епилог го остави водената стихија.

Линковското вклучување погледнете го тука!

ТВ Орбис - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.
Сподели