КСС против селективното зголемување на платите само во одредени сектори

Фото за вовед: YouTube видео: Embedded video for КСС против селективното зголемување на платите само во одредени секториКатегорија: БизнисНовинар: Ирена Чачкова

ТВ Орбис - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.
Сподели