Крушата под круша паѓа: Еве од кого Дефне ја наследила убавината

Дефне од хит серијата е вистинска убавица, а сега е познато и од кого ја наследила убавината.
 
Нејзината мајка е доказ дека крушата под круша паѓа.

ТВ Орбис - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.
Сподели