Кардашијан се соблече потполно гола и се качи на дрво

Кога сите помислија дека Ким Кардашијан дефинитивно се променила, таа повторно се фотографирала целосно гола, и тоа на дрво.

Нејзината фотографија во стилот на Џејн од Тарзан, за 10 часа собра повеќе од милион лајкови.Кога сите помислија дека Ким Кардашијан дефинитивно се променила, таа повторно се фотографирала целосно гола, и тоа на дрво.

 

ТВ Орбис - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.
Сподели