Како изгледаат денес децата на омилените ѕвезди кои ни беа идоли во `90-ите?

Да гледаме како растат и созреваат децата на нашите омилени ѕвезди од `90-ите не е ништо помалку интересно од тоа да гледаме колку се менуваат самите ѕвезди.

kako-izgledaat-decata-na-omilenite-dzvezdi-koi-ni-bea-idoli-vo-90ite-01.jpg

Па, да провериме, како изгледаат децата на познатите актери и пејачи кои ни беа омилени во `90-ите?

1. Каја и Пресли Гербер, деца на Синди Крафорд и Ранде Гербер

kako-izgledaat-decata-na-omilenite-dzvezdi-koi-ni-bea-idoli-vo-90ite-1.jpg

2. Раферти и Ајрис Ло, деца на Џуд Ло и Сејди Фрост

kako-izgledaat-decata-na-omilenite-dzvezdi-koi-ni-bea-idoli-vo-90ite-2.jpg

3. Франсис Бин Кобејн, дете на Курт Кобејн и Кортни Лав

kako-izgledaat-decata-na-omilenite-dzvezdi-koi-ni-bea-idoli-vo-90ite-3.jpg

4. Лордес Марија Леон, дете на Мадона и Карлос Леон

kako-izgledaat-decata-na-omilenite-dzvezdi-koi-ni-bea-idoli-vo-90ite-4.jpg

5. Лили Роус Деп, дете на Џони Деп и Ванеса Паради

kako-izgledaat-decata-na-omilenite-dzvezdi-koi-ni-bea-idoli-vo-90ite-5.jpg

6. Ајрланд Болдвин, дете на Алек Болдвин и Ким Бесинџер

kako-izgledaat-decata-na-omilenite-dzvezdi-koi-ni-bea-idoli-vo-90ite-6.jpg

7. Патрик и Кетрин Шварценегер, деца на Арнолд Шварценегер и Марија Шривер

kako-izgledaat-decata-na-omilenite-dzvezdi-koi-ni-bea-idoli-vo-90ite-7.jpg

8. Бруклин и Ромео Бекам, деца на Дејвид и Викторија Бекам

kako-izgledaat-decata-na-omilenite-dzvezdi-koi-ni-bea-idoli-vo-90ite-8.jpg

9. Вилоу и Џејден Смит, деца на Вил Смит и Џада Пинкет Смит

kako-izgledaat-decata-na-omilenite-dzvezdi-koi-ni-bea-idoli-vo-90ite-9.jpg

10. Софија, Систин и Скарлет Сталоне, деца на Силвестер Сталоне и Џенифер Флавин

kako-izgledaat-decata-na-omilenite-dzvezdi-koi-ni-bea-idoli-vo-90ite-10.jpg

11. Кристофер ван Варенберг и Бјанка Бри, деца на Жан Клод Ван Дам и Гледис Португис

kako-izgledaat-decata-na-omilenite-dzvezdi-koi-ni-bea-idoli-vo-90ite-11.jpg

12. Принц Мајкл и Парис-Мајкл Кетрин Џексон, деца на Мајкл Џексон и Деби Ро

kako-izgledaat-decata-na-omilenite-dzvezdi-koi-ni-bea-idoli-vo-90ite-12.jpg

13. Габриел Кејн, деца на Даниел Дел Луис и Изабел Аџагани

kako-izgledaat-decata-na-omilenite-dzvezdi-koi-ni-bea-idoli-vo-90ite-13.jpg

Извор – http://www.crnobelo.com/

ТВ Орбис - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.
Сподели