Хојт Ји: Досега има највисоко ниво на расположение за решавање на спорот за името

Фото за вовед: YouTube видео: Embedded video for Хојт Ји: Досега има највисоко ниво на расположение за решавање на спорот за името Категорија: Македонија

ТВ Орбис - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.
Сподели