Ги предизвикува мажите: Сања облече провиден фустан без градник!

Иако неодамна се породи, водителката на Ѕвездите на Гранд, Сања Кужет ја доведе линијата до совршенство, па веќе носи фустани  од кои на посилниот пол им застанува здивот.
 
Во последната снимена емисија, таа избра најпровокативен модел во кој сме можеле да ја видиме досега. Имено горниот дел е провиден, па јасно се гледа дека под него не носи градник.

ТВ Орбис - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.
Сподели