ФОТО: Силно невреме беснееше и во Србија – ова се последиците

Страшно невреме синоќа ја погоди и Србија. Градот кој паѓаше направи штети, а ги побеле и улиците.

На фотографиите на Курир.рс се гледа невремето во Србија.

ТВ Орбис - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.
Сподели