ФОТО: Дејвид Бекам со ќеркичката Харпер и трите сина на плажа во Малибу

Дејвид Бекам им подари забавен ден на плажа на своите деца.

42-годишниот поранешен спортист беше фотографиран додека се релаксираше во Малибу со 6-годишната ќерка Харпер, 12-годишниот Круз, 15-годишниот Ромео и 18-годишниот Бруклин.

БекамБекамБекамБекамБекамБекамБекамБекамБекамБекамБекамБекамБекамБекамБекамБекамБекам

Откако се пензионира, Бекам целосно му се посвети на семејството.

Извор – http://www.femina.mk/

ТВ Орбис - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.
Сподели