Близначињата на Бијонсе и Џеј Зи фотографирани за првпат на семеен одмор на парот во Мајами

Бијонсе и Џеј Зи уживаат во родителството. Славниот музички пар моментално се релаксира со трите деца на одмор во Мајами.

Како и обично, и овој нивни семеен момент не им избега на папараците.

36-годишната пејaчка беше „уловена“ во колоритен костим за капење, додека го држеше в раце малиот Сер Картер. Малата Руми ја носеше Тина Ноулс, мајката на Бијонсе.

Бијонсе и Џеј Зи со семејствотоБијонсе и Џеј Зи со семејствотоБијонсе и Џеј Зи со семејствотоБијонсе и Џеј Зи со семејствотоБијонсе и Џеј Зи со семејствотоБијонсе и Џеј Зи со семејствотоБијонсе и Џеј Зи со семејствотоБијонсе и Џеј Зи со семејствотоБијонсе и Џеј Зи со семејствотоБијонсе и Џеј Зи со семејствотоБијонсе и Џеј Зи со семејствотоБијонсе и Џеј Зи со семејствотоБијонсе и Џеј Зи со семејствотоБијонсе и Џеј Зи со семејствотоБијонсе и Џеј Зи со семејствотоБијонсе и Џеј Зи со семејството

Музичката ѕвезда сподели фотографии со новата фризура.

Бијонсе и Џеј Зи со семејствотоБијонсе и Џеј Зи со семејствотоБијонсе и Џеј Зи со семејството

Бијонсе ги роди близнаците на 14 јуни. Таа и Џеј Зи се родители и на 5-годишната Блу Ајви.

Бијонсе со близнаците

Извор – http://www.femina.mk/

ТВ Орбис - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.
Сподели