Битолчани со акција „Инвестирав во Планинарски Дом“

Битолчани со акција „Инвестирав во Планинарски Дом“

Акцијата “Инвестирав во Планинарски Дом” пристигна и во Битола!!!Кој сака да ја набави значката по цена од 120 ден – нека пиши!!!Количините се ограничени!!!

Posted by Petar Nolev on Saturday, April 14, 2018

ТВ Орбис - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.
Сподели