Анѓела Вештица гола без силикони!

Анѓела Вештица, поранешнa учесничка во Задруга може да се пофали со огромните гради, кои често ги истакнува во прв план.

На интернет се појави и провокативна и шокантна фотографија од Анѓела Вештица, на која нема никаква облека. Всушност на таа фотографија можеме да видиме каква била Анѓела Вештица пред естетските операции на градите.

ТВ Орбис - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.
Сподели