ЛОКАЛНИ

МАКЕДОНИЈА

РЕГИОН

Силен земјотрес го погоди популарното летувалиште на Халкидики

Земјотрес со јачина од 4,6 степени по Рихтерова скала рано утрово ја погоди Грција, соопшти Геолошкиот Институт од Националната опсерваторија во Атина. Според соопштението, сеизмолошките...

СВЕТ

МАГАЗИН

22,707FansLike
28FollowersFolow
298FollowersFolow
100,000FollowersFolow
70FollowersFolow
1,985SubscribersSubscribe

ФОТО

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com