ЛОКАЛНИ

МАКЕДОНИЈА

РЕГИОН

СВЕТ

Тлото во jужна Албанија продолжува да се тресе

Во полследните два дена над дваесетина земјотреси со посилен интензитет се почувствувани во јужниот дел на Албанија. Албанската сеизмолошка агенција соопшти дека земјотресите со...

МАГАЗИН

Која е вашата идеална тежина: Поделете два броја и откријте

Индексот на телесната маса е општоприфатено мерило за идеалната телесна тежина и сите здравствени организации го користат во своите статистики. Овој индекс е најлесен начин...
22,794FansLike
28FollowersFolow
298FollowersFolow
100,000FollowersFolow
71FollowersFolow
2,029SubscribersSubscribe

ФОТО

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com