Запознајте ја Натали Зетел, згодната братучетка на Кардашијан-Џенер сестрите

Кардашијан-Џенер сестрите се познати по нивниот впечатлив изглед и прекрасна фигура со која освојуваат.

zapoznajte-ja-natali-zetel-zgodnata-bratuchetka-na-kardashian-jener-sestrite-01.jpg

Но, изгледа дека тие не се единствени од семејството кои може да се пофалат со убавина и привлечност.

Натали Зетел, 18-годишен модел од Калифорнија е ќерка на помладата сестра на Крис Џенер.

Таа можеби била на страна и не се пробила со славата на нејзините братучетки, но тоа не значи дека нејзината убавина останала незабележана.

Многумина велат дека Натали наликува на Кендал, а исто како нејзината братучетка и таа гради кариера како модел.

Иако не може често да се забележи со нејзината позната фамилија, сепак таа има објавено неколку фотки на Инстаграм.

Извор – http://www.crnobelo.com/
Сподели