Моден погодок: Џенифер Лопез со совршен есенски стајлинг покрај Алекс во Њујорк

Независно дали чекори на црвениот тепих или низ њујоршките улици, Џенифер Лопез секогаш изгледа „скоцкано“ од глава до пети.

48-годишната пејачка и актерка шармираше во совршен есенски стајлинг, додека со Алекс Родригез се упатуваа кон аукциската куќа Christie’s.

На папараци фотографиите, Лопез изгледа шик во зелено-бежова коминација.

Џенифер ЛопезЏенифер ЛопезЏенифер ЛопезЏенифер ЛопезЏенифер ЛопезЏенифер ЛопезЏенифер ЛопезЏенифер ЛопезЏенифер ЛопезЏенифер Лопез

Извор – http://www.femina.mk/

Сподели