Дара Бубамара без градник: Пејачката само во сако ги заинтригира мажите

Пејачката се појави во многу предизвикувачка комбинација, а во прв план ги истакна бујните гради.

Откако својата линија ја доведе до совршенство, Дара Бубамара се почесто ги „чести“ локалните фанови со провокативни фотографии.

Таа облече црно сако, а под него не носи ништо, па така своите бујни гради ги истакна уште повеќе.

„Нема поубава, со еден збор – бомба“, е само еден од бројните комплименти кои ги доби пејачката.

Сподели