Најдеколте на Златниот Глобус

175
Pernici, Jorgani, Перници , Јоргани

Оваа година на доделувањето Златни глобуси преовладуваше елеганцијата над сексипилот, но провокативните деколтеа не изостанаа, пренесува Макфакс.

Доколку се доделуваше награда за најдеколте, оваа година дефинитивно наградата ќе ја понесеше Кејти Пери. Пејачката изгледаше прекрасно во нежно розов фустан, кој нејзините атрибути ги стави во прв план.

Младата мајка Оливија Вајлд се потруди на сите да им покаже дека својата фигура ја доведе до совршенство после бремениста и породувањето.

Pernici, Jorgani, Перници , Јоргани
Сподели