ФОТО: Со деколте до папок Симона Попоска ви ги честита празниците

520
Pernici, Jorgani, Перници , Јоргани

Познатата пејача Симона Попоска испрати честитка со која им ја честита Новата година и божиќните празници на своите обожаватели.

Новогодишната фотосесија ја направи Алекс Јакимовски, црвеното жешко здолниште е креација на дизајнерката Ива Спасовска, а комбинација со шминка од Бобан Тодоровски.

Pernici, Jorgani, Перници , Јоргани
Сподели