Се соблече Касандра: Актерката на 44 години ја подигна маичката и ги одушеви сите!

0
628

Венецуелската актерка Кораима Торес, позната по главната улога во серијата Касандра, иако има 44 години, е во одлична форма поради редовното вежбање и здравиот начин на исхрана.

Денес, 24 години по снимањето на серијата, таа изгледа посекси од кога било.

1kasandra

Кораима откри дека по напорното вежбање понекогаш само сака безволно да лежи дома во пижами и ги покажа извајаните стомачни мускули.