Мама е уморнa од носење гаќи! – Секс-бомба ги рашири нозете и го покажа меѓуножјето!

501
Pernici, Jorgani, Перници , Јоргани
Познатата манекенка Стела Максвел снимила жешко видео за магазинот „Love“, а оваа провокативна снимка никого нема да остави рамнодушен.
Доволно е да се каже дека Стела порача: – Тато одамна не допрел, а мама е уморна од носење гаќи… Па затоа одлучи да ги соблече.
Pernici, Jorgani, Перници , Јоргани
Сподели